Můj povodňový portál

Tato stránka slouží  autorizovaným uživatelům (t.j. uživatelům, kteří mají na portále vytvořený účet) k výběru požadovaného obsahu. Vybraný obsah (komise, hladinoměry, srážkoměry, povodňové organizace...) se mu budou zobrazovat i v mapové kompozici Můj portál.

Moje povodňová mapa

Odkaz na mapovou kompozici Můj portál

Nastavení uživatelských účtů na novém portále 

  1. Na novém povodňovém portále https://povodnovyportal.kraj-lbc.cz/  si uživatel vytvoří účet sám prostřednictvím ikony v pravém horním rohu.
  2. Jako "uživatelské jméno" zvolí svůj login do původního povodňového portálu (obvykle příjmení a první písmeno křestního jména, bez diakritiky), dojde tak k přenesení oprávnění pro zobrazení některých dat. Pokud účet neměl, doporučujeme držet stejnou logiku a jako uživatelské jméno si volit příjmení a první písmeno křestního jména.
  3. Na portále se mu vytvoří účet a nastaví systémové heslo, které si pak může změnit.
  4. Heslo musí mít minimální délku 8 znaků a obsahovat alespoň jednu číslici. Uživatel bude vyzván po půl roce ke změně hesla k účtu.
  5. Pokud je uživatel povodňový pracovník, oznámí vytvoření účtu administrátorovi včetně příslušné povodňové komise, případně jiné role v povodňové ochraně a budou mu přidělena příslušná oprávnění.

 

Nápověda pro práci s portálem

MŮJ PORTÁL

Moje povodňové komise

Žádné organizace nemáte dosud vybrány. Vyberte vhodné hladinoměry prostřednictvím této stránky

Moje hladinoměry

Žádné organizace nemáte dosud vybrány. Vyberte vhodné hladinoměry prostřednictvím této stránky

Moje srážkoměry

Žádné srážkoměry nemáte dosud vybrány. Vyberte vhodné srážkoměry prostřednictvím této stránkyTato stránka slouží autorizovaným uživatelům k výběru požadovaného obsahu zejména podle konkrétní povodňové komise, k níž je uživatel přiřazen. Nezobrazuje-li se Vám žádný obsah anebo ho nemůžete přizpůsobit, kontaktujte prosím administrátora systému.